Z Brna do celého světa – tři příběhy, které dokládají, že to jde!

  • October 10, 2019
  • 6:00 pm to 8:00 pm
  • Ekonomicko-spravni fakulta MU

Event description

Nenechte si ujít inspirativní setkání pod hlavičkou celosvětové startupové komunity Startup Grind, jejímž cílem je vzdělávat, inspirovat a propojovat podnikatele ve spolupráci s Google for Startups.

Přijďte na panelovou diskusi se zástupci úspěšných startupů na téma „Z Brna do celého světa – tři příběhy, které dokládají, že to jde!“

O své zkušenosti a tipy se podělí zkušení podnikatelé z řad technologických startupů.

Roman Mastalir (Eventee)
Jan Slama (FaceUp)
Radek Pšurný (Motionlab)

Akce se koná 10.října 2019 od 18:00 v učebně P101 na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Setkání bude moderovat Patrik Juránek (CEO, Startup Grind Czech Republic)

O proces registrací se stará Ekonomicko-správní fakulta MU.

Těšíme se na vás!

Agenda

  • 6:00 PM — 8:00 PM
    panel discussion

Speakers

Radek Psurny (Co-Founder, Motionlab)

Úspěšný absolvent jednoho semestru Masarykovy univerzity, pracoval 6 let jako creative director motion-design studia, kde produkoval stovky reklamních videí pro malé i mezinárodní společnosti. Spoluzakladatel startupu Motionlab – platformy pro tvorbu personalizovaných videí. Motionlab byl oceněn v soutěži SWC jako nejlepší startup regionu V4 a 3. nejlepší v Evropě.

Jan Slama (CEO & Co-Founder, FACEUP)

Honza začal podnikat již na základní škole. Přes první vlastní projekty a aplikace se stovkami tisíc stažení se ve svých 17 letech dostal k založení společnosti FaceUp Technology. Pro ni získal významné investory a pustil se do globálního boje proti šikaně. Jeho aplikaci na její odhalování již využívá přes 1 600 škol v několika státech světa.

Roman Mastalir (CEO & Founder, EVENTEE)

Řešení problémů správců událostí pomocí aplikace Eventee. Mám více než 10 let zkušeností s vývojem mobilních aplikací. Do Eventee jsem vložil všechny své dovednosti a znalosti, abych byl co nejvíce uživatelsky nejpřístupnější a nejlepší mobilní aplikací pro akce a konference. Po úspěchu v Evropě jsem nyní v New Yorku, abych rozšířil dobré jméno Eventee do USA.

SHARE[addtoany]
2019-10-10 6:00 pm 2019-10-10 8:00 pm Europe/London Z Brna do celého světa – tři příběhy, které dokládají, že to jde! 10/10/2019, 6:00 - 8:00 PM, Ekonomicko-spravni fakulta MU Ekonomicko-spravni fakulta MU
save event to calendar
past event
0

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.