fbpx

Test event

Popis eventu

Startup Disrupt, ve spolupráci s iniciativou Educator, která si klade za cíl změnit český vzdělávací systém a adaptovat ho do 21. století, vás zve na online konferenci a následnou panelovou diskuzi na téma Digitální bezpečnost a její význam v rámci českého vzdělávacího systému.

V rámci programu budou diskutovány největší problémy, které úzce souvisí právě s tématem digitální bezpečnosti – kyberšikana, internetové predátorství nebo ochrana osobních údajů v online prostoru.

Čeká nás nabitý program plný zajímavých hostů jako jsou například Michal Horáček z Microsoft, Julia Szymańska z Avast, vedoucí projektu E-Bezpečí Kamil Kopecký a další. Událost je určena žákům základních a středních škol, rodičům a učitelům.

Událost bude přenášena živě. 📡 Otázky hostům můžete psát na sli.do/SDE

Program:

17:00 – 17:05 – Úvodní slovo, představení programu
17:05 – 17:20 – Keynote 1: Radko Sáblík, ředitel SSPŠ
17:20 – 18:20 – Panelová diskuze: Výuka digitální bezpečnosti a Q&A
18:20 – 18:30 – Keynote 2: Kamil Kopecký, vedoucí projektu E-Bezpečí
18:30 – 19:30 – Panelová diskuze: Internetoví predátoři a Q&A
19:30 – 19:35 – Ukončení a závěrečné shrnutí

Hosté

Radko Sáblík

Radko Sáblík je absolvent Gymnázia Botičská, inženýrského studia na Fakultě strojní ČVUT, bakalářského studia výuky technických předmětů na Masarykově institutu při ČVUT, manažerského studia pro ředitele škol na Pedagogické fakultě UK.

Ředitelem Smíchovské střední školy je od listopadu 2002, od října 2018 zastává post místostarosty v Mníšku pod Brdy, od ledna 2019 je členem osmičlenné expertní skupiny pro vytváření vize českého školství s názvem Strategie 2030+.
V minulosti byl 16 let předsedou Pražského basketbalového svazu, 20 let předsedou sportovního klubu Sokol Motol, 10 let vedoucím sportovního centra v Sokole Motol a Spartě Praha.

Michal Horáček

Michal Horáček je zodpovědný za rozvoj cloudových služeb v rámci SMB segmentu pro Microsoft za Českou a Slovenskou republiku.

Michal je také členem nezávislé komunity Cyber Rangers, která pořádá čtvrtky bezpečnosti. Tyto diskuze mezi BlueTeam (obránci) a RedTeam (etickými hackery) mají za cíl evangelizovat Česko Slovensko na poli kybernetické bezpečnosti.

V Microsoftu pracuje od roku 2015. Předtím působil v konzultantské společnosti PwC ve Švýcarsku, kde pracoval v týmu zodpovídajícímu za marketingovou strategii pro region Evropy, Afriky a Blízkého východu.

Wouldn't you rather...

Rather than buying a ticket to a single event, how does sound to you an Annual Membership just for $50 with unlimited access to all future online and two offline events for the whole next year?

Besides that, the Annual Membership gives you an opportunity to try Startup Validator software, get 1-hour expert calls (legal support, brand planning,…), and optionally have a pitch of you startup at an event of your choice! Click below and join the annual membership on our community platform ⬇

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.