fbpx

Startupy a korporace – čas na změnu?

Event description

Poslechněte si o čem je spolupráce mezi startupy a korporacemi. Jaké výzvy a příležitosti skýtá tato spolupráce z pohledů obou stran vzhledem k aktuální situaci?🔥 Jak mohou startupy podpořit inovace v korporátních firmách a naopak jak mohou velké společnosti podpořit růst startupů?🚀 Jaké jsou zkušenosti našich panelistů a jak podporují vzájemnou spolupráci a synergii na obou stranách ve svých společnostech? O své zkušenosti se podělí:

⭐️ Tomáš Mráz (Sales Director, Plzeňský Prazdroj)
⭐️ Patrik Nový (Director, KB SmartSolutions)
⭐️ Jan Kysela (Board Member, Bolt Start Up Development)
⭐️ Lukáš Kovač (Co-Founder & CEO, Qerko)
⭐️ Milan Novota (Co-Founder & CEO, Pygmalios)

📡Událost bude přenášena živě.

Otázky na naše hosty můžete pokládat přes Slido – sli.do/SDP

Program:
✅19:00 — 19:05 – Úvod a uvítací řeč
✅19:05 — 20:00 – Diskuze, otázky a odpovědi
✅20:00 — 20:30 – Pitch Night

Panelová diskuze bude v češtině.

Tuto akci vám přináší Startup Disrupt s laskavou podporou Bolt acelerator, O2, Czechinvest, Philip Morris ČR, Microsoft for Startups, LXVI a dalších.

0.00 inc. VATRead more

Agenda

  • 7:00 PM — 7:05 PM CEST
    Úvod a uvítací řeč
  • 7:05 PM — 8:00 PM CEST
    Panelová diskuze, otázky a odpovědi
  • 8:00 PM — 8:30 PM CEST
    Pitch Night

Speakers

Tomáš Mráz (Sales Director, Plzeňský Prazdroj)

Tomáš Mráz působí v Plzeňském Prazdroji dvanáct let na různých manažerských pozicích v komerčním oddělení. Během uplynulých let se zásadním způsobem zasloužil o posílení prodeje v kanálu restaurací a hospod. Vystudoval ekonomii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a mezi jeho koníčky patří hudba, turistika a dobré pivo.

Patrik Nový (Director, KB SmartSolutions)

Patrik Nový vede dceřinnou společnost KB Smart Solutions. Byl spoluzakladatelem a členem představenstva pojišťovny Direct. V seniorních pozicích se pět let podílel na transformaci České pojišťovny. Profesní kariéru odstartoval v consultingu v McKinsey a EEIP u profesora Michala Mejstříka. Volný čas tráví na tůrách v české přírodě, případně trénuje na půlmaratony a pro veřejnost uspořádal řadu běhů Terryho Foxe.

Jan Kysela (Board Member, Bolt Start Up Development)

Jan Kysela se pohybuje mezi startupy a korporacemi už velmi dlouho. Po 6 letém nabírání zkušeností v nadnárodním pojišťovacím holdingu Generali PPF začal sám podnikat. Tato kombinace znalostí a zkušeností ho přivedla do čela zatím velmi úspěšného corporate venture fondu Bolt Start Up Development patřícího pod křídla O2. Jeho dlouhodobou misí je právě spojování sil velkých firem s progresivními technologickými firmami. Má za sebou na tomto poli řadu zajímavých obchodů, které se mu již podařilo dohodnout. O některých se s vámi rád během diskuse podělí. Korporacím radí: “nebát se” a startupům: “respektovat”.

Lukáš Kovač (Co-Founder & CEO, Qerko)

Lukáš Kováč je spoluzakladatel a CEO společnosti Qerko, která přináší revoluci, moderní technologie a digitalizaci do gastronomie – tedy oboru, kterému se oproti jiným modernizace relativně vyhýbá. Jeho firma nabízí placení v restauracích pomocí QR kódů – už žádné dohromady nebo zvlášť, vše cashless, zeleně a okamžitě. Lukáš má ve společnosti na starosti produkt a business development. Díky bohatým zkušenostem s vývojem softwaru dokáže efektivně řídit interní produktový tým.

Milan Novota (Co-Founder & CEO)

Ačkoliv Milan Novota vystudoval filozofii, vždy ho bavil technologický svět. Pracoval řadu let jako technologický konzultant na volné noze a pak spoluzaložil startup Pygmalios, který se věnuje retail analytice. Ve svém volném čase se věnuje rodině, čtení a běhu.

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.