Startupy a korporace: souboj nebo synergie?

  • November 12, 2019
  • 7:00 pm to 8:00 pm
  • WeWork

Event description

Poslechněte si o čem je spolupráce mezi startupy a korporacemi. Jaké výzvy a příležitosti skýtá tato spolupráce? Jak mohou startupy podpořit inovace v korporátních firmách a naopak jak mohou velké společnosti podpořit růst startupů? Jaké jsou zkušenosti našich panelistů a jak podporují vzájemnou spolupráci a synergii na obou stranách ve svých společnostech? Jaké jsou zkušenosti korporací se startupy v česku a na globální úrovni? O své zkušenosti se podělí:

Jan Kysela (Board Member, Bolt Start Up Development)

Zuzana Paulovics (START IT Leader, ČSOB)

Ivan Dovica (COO & Co-Founder, Dateio)

Daniel Štarha (Business Development, mluvii)

Událost se bude konat v prostorách co-working space WeWork (Národní 135/14, Prague, 11000).

Tento event je podporován CzechInvest, CzechStartups, Google, LDM Production, Tyinternety.cz, Roklen24, Krejta.cz – Kreativní online agentura, Lagardere Travel Service, Philip Morris International a CMS.

Agenda

  • 7:00 PM — 8:00 PM
    panel discussion

Speakers

Jan Kysela (Board Member, Bolt Startup Development)

Jan se díky svým zkušenostem analytika naučil dobře připravovat podklady pro top management a vyzkoušel si i řízení rozsáhlých projektů s miliardovými rozpočty v České pojišťovně. Pak se vrhnul do podnikání a spoluzaložil několik firem, které už dnes řídí jeho spolupracovníci. V O2 Czech Republic a.s. vede oddělení Startup Development & Innovations, je členem představenstva dceřinné společnosti BOLT Start Up Development a.s. Jeho mottem je : ”Nic není tak složité, jako zprvu vypadá”.

Zuzana Paulovics (START IT Leader, ČSOB)

Zuzana po studiu mezinárodního obchodu nastoupila do ČSOB, kde byla byla zodpovědná za segment exportérů a importérů, později za marketing i za vedení týmu segmentu malých a středních podniků v ČSOB. V ČSOB zavedla finanční poradenství pro malé a střední podniky. Během finanční krize nasbírala cenné zkušenosti v maďarské K&H, kde řídila zjednodušení úvěrového procesu. Dále v ČSOB působila jako manažerka Bankopojištění a v roce 2018 se pustila do nové výzvy v podobě rozjetí akceleračního programu pro startupy START IT v ČSOB. Dopředu ji žene touha se učit nové věci, hledat neotřelá řešení a kombinovat původní věci tak, aby fungovaly lépe.​

Ivan Dovica (COO & Co-Founder, Dateio)

Ivan je co-founder a COO Dateia se zaměřením na technologie a datové analýzy. V minulosti, před založením Dateio, pracoval jako management konzultant u BCG a má titul PhD z aplikované matematiky.

Daniel Štarha (Business Development, MLUVII)

Daniel Štarha pracoval i studoval v čtyřech zemích na třech různých kontinentech. Přináší do Mluvii opravdový globální mindset a zkušenosti ze startup prostředí jak v Čechách, Austrálii po USA až Jižní Koreu. Díky tomu má v mluvii na starosti rozvoj zahraničních obchodních příležitostí.

SHARE[addtoany]
2019-11-12 7:00 pm 2019-11-12 8:00 pm Europe/London Startupy a korporace: souboj nebo synergie? 12/11/2019 7.00-8.00 PM, WeWork WeWork
save event to calendar
past event
0

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.