fbpx

Founders Aid: Startup vs Corporate

Popis akce:

Těšíme se na Vás na naší 1. akci v roce 2022. V panelové diskuzi Startups vs. Corporate představíme celou řadu zajímavých řečníků ze světa startupů i korporátů. Hlavním tématem akce bude diskuze o rozdílech startupového a korporátního světa. Jak mohou obě oblasti spolupracovat, co je rozděluje a co je naopak spojuje. Jak si můžou být vzájemně prospěšní. Dynamičnost vs struktura.

📡 Akce se koná celá v češtině.

Za podporu děkujeme: CzechInvest, Seed Starter, LXVI, HubHub, Elity.io, TopGastro a další.

Nemusíte se obávat! Myslíme na Vaše zdraví a řídíme se platnými vládními opatřeními. Pro vstup na akci je nutné se prokázat platným ukončeným očkováním proti nemoci Covid 19 anebo proděláním nemoci v posledních 180 dnech. V publiku je potřeba mít nasazeny respirátory.

0.00 inc. VATRead more

🕖 Agenda

18:30 – 19:00 CET – Registrace & Networking
19.00 – 19.05 CET – Uvítací řeč

19.05 – 19.10 CET – Keynote: “Don’t crush your “Enterprise” while navigating inside the Cloud” by Ivanna Gladysh-Mirkovska
19.10 – 20.00 CET – Panelová diskuze
20.00 – 20.30 CET – Pitch Session se Startupy
20.30 – 21.00 CET – Networking, Snack & Drinks

Keynote:

Ivana GladyshMirkovska (co-founder, Elity.io)

Together with a friend, Caroline Haming, co-founded the first Salesforce Female Consulting Partner in CZ/SK.

Salesforce Solution Architect. Leader of Prague Trailblazer community with expertise in the Marketing Automation domain. Salesforce Marketing Champion.

Elity.io consulted and implemented Salesforce for the clients in Healthcare, Energy, Finance, Manufacturing, Start-ups,Education,Telecom. From SMBs to big Corporations.

Moderátor:

Patrik Juránek (Zakladatel a CEO Startup Disrupt)

Patrik je zakladatelem globální komunity pro inovátory – Startup Disrupt. Je spoluzakladatelem obchodní a investiční společnosti LXVI. Přivedl do Česka Startup Grind. Patrik byl také vyhlášen jako vítěz Ecosystem Hero v soutěži Central European Startup Awards.

Řečníci:

Petr Ladžov (CEO, PalmApp)

Petr se snaží přiložit ruku k dílu tam, kde je zrovna třeba. Nápad založit firmu nosil v hlavě několik let, odvahu však sebral až ve svém zralém věku. Finance ho celoživotně baví. Během let financoval realitní projekty, distressová portfolia pohledávek od státu nebo bank, rozjížděl e-commerce nebo pomáhal financovat solární portfolia v Chile a Rumunsku. Petr je vášnivý saunař, vyžívá se v bězích na dlouhou trať a rád vaří českou a francouzskou kuchyni, ideálně při poslechu jazzové hudby a se sklenkou vína.

Jiří Skopový (Leader projektu Seed Starter, Česká spořitelna)

Jiří Skopový je zkušený manažer se znalostmi v oblasti ekonomiky a obchodu. Stál u zrodu dvou startupů. Předtím pracoval 12 let ve společnosti Konica Minolta, kde vedl projekty v CEE. Mezinárodní zkušenosti rovněž sbíral v Singapuru, nebo ve společnosti Bisnode, která se zaměřuje na datové produkty a analytiku. V České spořitelně působí jako leader projektu Seed Starter.

Tomáš Bělohoubek (jednatel společnosti E.ON Česká republika)

Tomáš působí na pozici jednatele společnosti E.ON Česká republika působí od roku 2017. Je zodpovědný za oblast IT, digitalizace a zákaznické péče. Před příchodem do společnosti E.ON pracoval nejdříve pět let v oddělení business development české pobočky T-Systems, dceřiné firmě Deutsche Telekom. Poté působil deset let v Německu v konzultační firmě Detecon International na pozici partner and competence head corporate finance. Vedl projekty zaměřené na strategii a korporátní finance, převážně v ICT a telekomunikačním sektoru, a to nejen v Německu a v Evropě, ale i na blízkém východě, v Asii a Africe.

Tomáš Brychcín (CEO, SentiSquare)

Tomáš pracuje jako CEO a současné řídí R&D tým v SentiSquare. Tomáš má dlouholeté zkušeností s výzkumem a vývojem algoritmů strojového učení pro zpracování přirozeného jazyka (NLP). V roce 2014 spoluzaložil SentiSquare a v roce 2015 dokončil doktorát na Západočeské univerzitě v Plzni. Od té doby se jeho kariéra ubírá více byznysovým směrem. Za stranu SentiSquare vedl řadu projektů pro firmy jako E.ON, Kiwi.com, Konica Minolta, Seznam.cz atd. Tomáš stále částečně působí na univerzitě jako postdoc a jako konzultant specialista pro Ph.D. studenty.

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.