fbpx

Jak vybudovat byznys a tým od nuly

Event description

Co všechno lze stihnout už během studia a jak vystřelit svůj nápad či talent do světa?🚀 11. listopadu se zaměříme na téma “Jak vybudovat byznys a tým od nuly”. Tři inspirativní hosté se zkušenostmi z podnikání během studia i po něm nám představí své příběhy a ukáží, že člověk může s podnikáním začít opravdu kdykoli.

🔥🔥🔥 Co je ale nutné vědět do začátku? Co konkrétně můžete začít dělat už během studia? Jak vybudovat silnou kulturu ve startupu? To vše a spoustu dalších témat probereme na online streamu už 11. listopadu. 🔥🔥🔥

Můžete se těšit na:
⭐️ Jakub Henni (Founder, Nesnězeno)
⭐️ Oliver Laryea (Entrepreneurial engineer, Hyperloop Manchester)
⭐️ Max Dužek (Marketer & Co-owner, Podnikni to!)

📡Událost bude přenášena živě.

Otázky na naše hosty můžete pokládat přes Slido – sli.do/SDP

Program:
✅19:00 — 19:05 – Úvod a uvítací řeč
✅19:05 — 20:00 – Diskuze, otázky a odpovědi
✅20:00 — 20:30 – Pitch Night

Panelová diskuze bude v češtině.

Tuto akci vám přináší Startup Disrupt s laskavou podporou Ekonomicko-správní fakulty MU, Podnikni to! a dalších.

0.00 inc. VATRead more

Agenda

  • 7:00 PM — 7:05 PM CEST
    Úvod a uvítací řeč
  • 7:05 PM — 8:00 PM CEST
    Diskuze, otázky a odpovědi
  • 8:00 PM — 8:30 PM CEST
    Pitch Night

Speakers

Jakub Henni (Founder, Nesnězeno)
Hned po studiu v Brně Jakub založil Nesnězeno, aplikaci s kterou zachraňuje jídlo napříč celou Českou republikou a více jak 130 000 uživateli. Do jeho vize se už připojilo více jak 600 podniků a Nesnězeno roste stále dál.

Oliver Laryea (Entrepreneurial Engineer, Hyperloop Manchester)
Vybrán do výběru EURO’s 20 under 20 a do programu ‘Adecco CEO for One Month’, Oliver studuje a pracuje v Manchesteru. S týmem Hyperloop Manchester soutěží v celosvětově známé soutěži Hyperloop Pod Competition, jež je spoluorganizována SpaceX. Zastupuje tu pozici Head of business, ale sám se označuje za podnikavého inženýra.

Max Dužek (Marketer & Co-owner, Podnikni to!)
Na prvním podnikatelském projektu Max pracoval už na univerzitě. I když to byl nakonec fail, získané zkušenosti mu pomohly stát se spolumajitelem v jiném software startupu. Později se zaměřil na práci na volné noze. Dodnes se podílí na marketingových kampaních firem s obraty v desítkách milionů. Zkušenosti se svými i klientskými projekty zúročuje s projektem Podnikni to!, ve kterém pomáhá lidem, kteří o podnikání pouze uvažují, realizovat jejich první projekty. Buduje tak preinkubační podporu začínajícím podnikatelům.

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.