fbpx

Pitch Boat: Get on board! SOLD OUT!

Event description

Everyone is very welcome to the next Startup Disrupt event powered by LXVI! At our first offline event after the pandemic, we are proudly recognizing the accomplishments of successful women leaders and Young & Ventured all over the world! 

Event will be held on the boat Tajemství.

The event will finally be offline and in Czech.

This event is brought to you with the kind support of Ikea, CzechInvest, Growth with Google, LXVI, TopGastro, TyInternety, HubHub, Nation 1, Novalia, Impulse Ventures, Vodafone, Perfect Air, Nanteo, ORLEN UniCRE, Continental Automotive and others.

Main partner of the Female Leaders panel discussion is Komerční banka, a.s.

Do not worry. We care about Your safety and respect all the valid government restrictions due to Covid 19 pandemic situation. We will kindly ask you to prove that You are Covid free, vaccinated or already had the disease in 180 days. Respirator will be mandatory in the theatre area.

18.15 inc. VATRead more

🕖 Agenda

06:00 pm CET – Entry and Welcome drink – registration

07:00 pm – 07:10 pm CET – Welcome Speech

07:10 pm – 07:40 pm CET – Female Leaders Innovation and Sustainability –  Panel discussion

07:40 pm – 07:45 pm CET – Hot topic: Company Culture is Your secret weapon

07:45 pm – 08:10 pm CET – Young & Ventured –  Panel discussion

08:10 pm – 08:50 pm CET – Pitch Night with Startups

08:50 pm – 08:55 pm CET- Unipetrol ChemTechNext

08:55 pm – 10:00 pm CET – Cruise, Networking

Speaker

Matěj Matolín (Partner Impulse Ventures)

Matěj Matolín je partnerem v investičním fondu Impulse Ventures, který investuje do technologických startupů v CEE regionu. Matěj pomáhá rostoucím firmám zejména s vyhledáváním talentů, škálováním, nastavováním HR strategie, employer brandu a se zahraniční expanzí. Ve své kariéře pracoval s mnoha úspěšnými startupy a jejich zakladateli.
Působí také jako mentor ve StartupYard, Femme Palette a CzechCrunch akademii, vystupuje na mezinárodních konferencích, píše blog Lovec-hlav a moderuje podcast Nelidské zdroje.

Moderator:

Female Leaders

ALžběta Králová (Zakladatelka a Managing Partner firmy IPM Consulting, s.r.o. a zakladatelka a politická konzultantka Institutu politického marketingu a zakladatelka a ředitelka Ženského byznysu.)

Své zkušenosti sbírala na vítězných kampaních v zahraničí, především ve Spojených státech amerických a ve Francii. Trendy a nástroje z vedení kampaní přenáší a adaptuje do českého prostředí, kde přispívá k jejich profesionalizaci. Za svoji práci získala čtyři profesní ocenění v České ceně za PR a v soutěži Young Lions. Zaměřuje se na rozvíjení politického marketingu,, konzistentní budování brandu, ale také edukaci veřejnosti. Je absolventkou prestižního programu americké vlády – International Visitor Leadership Program (IVLP) a místopředsedkyní Českého klubu absolventů IVLP. V IPM vede také české i zahraniční stážové programy, poskytuje odborné komentáře médiím a podporuje aktivní občanskou společnost. Jejím dlouhodobým cílem je motivovat a pomáhat ženám, aby se aktivně ucházely o volené pozice.

Speakers

Female Leaders

Barbora Geršlová (Manažerka pro trvalou udržitelnost, IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko)

Barbora působí jako manažerka pro trvalou udržitelnost pro region Česko, Maďarsko a Slovensko. Jejím hlavním úkolem je zapracovat do každodenního fungování značky IKEA a do jejího maloobchodního řetězce strategické cíle společnosti Ingka Group, které se týkají udržitelného rozvoje a oběhového hospodářství. IKEA chce být totiž do roku 2030 klimaticky neutrální a jeden ze způsobů je aplikace principů cirkulární ekonomiky a předcházení odpadů.

Barbora zároveň v IKEA a v Ingka Group působí jako interní ambasador a mluvčí pro záležitosti ohledně trvalé udržitelnosti. Zodpovídá i za řadu projektů, které motivují zákazníky ke zdravému a udržitelnému životu.

Zuzana Holá (Ředitelka korporátní komunikace a udržitelného podnikání ve Vodafone Czech Republic, ředitelka Nadace Vodafone)  

Zuzana odpovídá za korporátní komunikaci a za udržitelné podnikání ve Vodafonu v České republice. Vede zároveň Nadaci Vodafone.  

Před nástupem do Vodafonu se věnovala komunikaci a udržitelnosti na obdobné pozici v obchodním řetězci Lidl Česká republika, ještě předtím pracovala ve vydavatelství MAFRA.  

Vystudovala germanistiku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy a Německou literaturu a historii na FernUniversität v německém Hagenu. 

Blanka Svobodová (Tribe Leader zodpovědný za Corporate Segment Tribe v Komerční banka, a.s.)

Vystudovala obor ekonomie – finanční podnikání na Masarykově univerzitě v Brně. Své vice než 20 leté bankovní zkušenosti získala zejména v obchodním segmentu velkých korporací, vedla tým analytiků i account officerů, kteří mají na starosti podporu bankovních poradců i klientský servis, působila v pozici zástupce výkonného ředitele pro Top korporátní klienty, vedla controllingový tým i tým obchodní strategie. Tým, který Blanka vede, využívá plně principy agility při zjednodušování a zrychlování procesů, řízení obchodních akcí či při naplňování ambice stát se digitální bankou. Jednou z hlavních priorit je i formování cíle udržitelného rozvoje tak, aby byl smysluplný nejen pro banku, ale zejména pro její korporátní klienty. Udržitelnosti se Blanka věnuje již druhým rokem a čím dál víc vnímá toto téma jako svoji profesní i osobní prioritu.

Nicola Lukovicsová (PR & Communications Manager, Continental Automotive)

Nicola je zkušenou profesionálkou v oblasti marketingu a komunikací. V posledních 10 letech pracovala na různých pozicích v obchodních a marketingových odděleních českých i mezinárodních firem (Louis Vuitton, Dior, Tiffany&Co či Moser). Vystudovala Diplomacii na Vysoké škole ekonomické v Praze a jako první Češka úspěšně zakončila také MBA program Management luxusních značek na ESSEC Business School v Paříži. Ve společnosti Continental má nyní na starost PR, Komunikaci a Stretegické projekty. Ráda nachází propojení mezi tradicí a inovací a nové cesty jak přiblížit specifická témata dané cílové skupině. Současnou výzvou je pro ni inovovat přístup v komunikaci automotive brandu. Jedním z pilířů společnosti Continental je mimo jiné globální zavázání se k hodnotám udržitelnosti a CO2 neutralita celého dodavatelsko-odběratelského řetězce do roku 2050.

Tereza Jandáčková (partner advokátní kanceláře Novalia)

Tereza získala 5 let praxe ve dvou mezinárodních právních kancelářích a nedlouho po složení advokátních zkoušek se stala zakládající partnerkou advokátní kanceláře NOVALIA, kde radí zejména startupům, investorům a inovativním podnikům v oblasti IT služeb a technologií. Tereza se dále také zaměřuje na mediální a autorské právo. Mimo to je spolupracující advokátkou neziskové organizace Fair Art, která zajišťuje právní pomoc mladým umělcům. V roce 2017 byla odbornou porotou zvolena jako inovativní právník roku.

Moderator:

Young & Ventured

Patrik Juránek (Zakladatel a CEO Startup Disrupt)

Patrik je zakladatelem globální komunity pro inovátory – Startup Disrupt. Je spoluzakladatelem obchodní a investiční společnosti LXVI. Přivedl do Česka Startup Grind. Patrik byl také vyhlášen jako vítěz Ecosystem Hero v soutěži Central European Startup Awards.

Speakers

Young & Ventured

Aleš Ducháč (Credo Ventures)

Po jednom roku analytické práce v české pobočce Google se Aleš v roce 2015 přidal ke Credo Ventures, kde se v současnosti věnuje především správě investičních fondů Creda & portfolia zainvestovaných startupů. Aleš má rád cestování, dobré jídlo, počítačové hry, tenis, šachy a je také nadšeným (ač amaterským) pilotem dronů. Aleš vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze.

Jakub Stračina (KAYA VC)

Jakub se věnuje hledání a vyhodnocování investic pro KAYA VC a předtím v Advent International. Specializuje se na online tržiště, cloudový software a fintech. Kromě výzkumu trendů, investic a podpory ambiciózních foundrů ho baví všechno venku a v přírodě: horská turistika, kolo, lyže a více.

Jaroslav Trojan (Managing Partner Nation 1 VC)

Jaroslav Trojan se jako venture kapitálový investor pohybuje na středoevropské startupové scéně více než 11 let. Za tu dobu spolurealizoval 33 startupových investic za více než 600 milionů korun zahrnující například Daytrip, Snuggs, a VRgineers. Za sebou má také 7 investičních exitů, mezi nejúspěšnější patří Cognitive Security, které koupilo CISCO. Jaroslav byl zakládajícím zaměstnancem ve venture kapitálové společnosti Credo Ventures. Nedávno spustil nový VC fond, Nation 1, ze kterého investuje do dalších nadějných startupů. Mimo jiné působil jako mentor ve startupových akcelerátorech Seedcamp, Wayra, a StartupYard. Investičně se zaměřuje především na technologická odvětví. Jaroslav vystudoval Liberty University ve Spojených státech amerických a je vášnivým sportovcem.

Kateřina Syslová (SWCS)

Katerina je marketingová manažerka SWCS. Umí „přežvýkávat“ komplexní témata do srozumitelných a zábavných forem. Zkušenosti s tím získala v podnikatelském inkubátoru Evropské vesmírné agentury, prací v digitálních agenturách, studiem v Indonésii a prací na Aljašce, kde se mimo jiné také naučila chytat pořádné lososy.

Teď hledá další velké ryby pro VC fondy.

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.