fbpx

Fintech 2021

Event description

Everyone is very welcome to the next conference of Startup Disrupt! In September we’ll host an amazing event around Fintech 2021, which will be about trends in cryptocurrencies, fintech, innovation and other interesting topics. We will host 2 amazing panel discussions and speakers who are the leaders of tomorrow in these fields.

Venue:

Palác ARA, Perlová 5, 110 00 Prague, Czechia

 

📡 The event will be held in Czech. There will be no translation from Czech To English.

Partners:

This event is brought to you with the kind support of CzechInvest, LXVI, HubHub, Platební instituce Roger, TopGastro, KB Smart Solutions, idGuard, Seed Starter České spořitelny, Fumbi Networks, Revolgy, Portu, Geetoo, Digitoo, Bit.plus and others.

Event is being held under the auspices of Prague City Hall.

Media partners:

Trend Watcher

FINTREE

FinTech Cowboys

NewStream

Do not worry. We care about Your safety and respect all the valid government restrictions due to Covid 19 pandemic situation.

18.15 inc. VATRead more

🕖 Agenda:

05:30 pm – 06:30 pm CET – Registration & Networking
06:30 pm – 06:35 pm CET – Welcome Speech

06:35 pm – 06:45 pm CET – Keynote: Michael Trousil, Geetoo Scale
06:45 pm – 07:15 pm CET – Panel discussion & QA:  Technology in Finance

 • Future of Fintech
 • Financial Literacy
 • Fintech during Pandemic – How it changed the market

07:15 pm – 07:25 pm CET – Keynote: Juran Forgacs, Fumbi Network – Krypto ako bankove aktivum
07:25 pm – 08:00 pm CET – Panel discussion & QA: Digital currencies – The future of money

 • When and how to invest
 • Trends in Crypto
 • Blockchain

08:00 pm – 08:10 pm CET – Keynote: Martin Stránský, Bit.plus

08:10 pm – 08:40 pm CET – Pitch Session with Startups

08:40 pm – 08:50 pm CET – Keynote: Andrej Hano, Tatrym – Ultra transparentný pricing – budúcnosť fintechov?
08:50 pm – 10:00 pm CET – Networking, Snacks & Drinks

*final event agenda will be finalized

 

📢 Special Offer

This event is supported by community partner Depo Ventures. By buying a ticket you get free access to their DEPO startup pitch: FINTECH & BLOCKCHAIN edition event that is held one day after,  the October 30th. Do not miss this load of fintech!

Learn more: DEPO startup pitch  or watch directly!

 

Speciální nabídka pro členy naší komunity a účastníky konference Fintech 2021:

Společnost Fumbi se stala partnerem konference Fintech 2021 a přináší možnost využít potenciál rychle rostoucího odvětví kryptoměn úplně každému. Přidejte se k více než 50 000 uživatelům a vyzkoušejte snadné, transparentní a bezpečné investování do osvědčených top kryptoměn s bonusem 100 Kč při bezplatné registraci. Registrace je možná od úterý 28.9. od 16.00. Kód bude poté fungovat až do neděle 3.10. do 23:59.

Jaké jsou podmínky pro získání bonusu?

 • Bonus je určen pro nové uživatele, kteří projdou registrací a zadají kód “startupdisrupt”
 • Bonus se vztahuje pouze na produkt Fumbi Index Portfolio
 • Jeden uživatel získá bonus pouze jednou
 • Výběr lze zrealizovat pouze po prvním vkladu ve výši minimálně 1400 Kč / 50 €.
 • Po třech měsících nečinnosti se letní bonus vrátí zpět do Fumbi

Keynote

Michael Trousil (Program Director, Geetoo)

Michael začínal s obchodem před více než 10 lety a prošel si několika pracovními pozicemi. Nyní již více než šest let působí v přední technologické společnosti zabývající se především cloudovými službami. Aktuálně má v roli Program Directora odpovědnost za etablování služby Geetoo Scale na středoevropském trhu.

 

.

Moderator: Technology in Finance

Eva Čerešňáková (ředitelka komunikace, Trinity Bank)

Eva Čerešňáková v minulosti řídila komunikaci pro Česko a Slovensko americké společnosti Citrix, zastávala pozici marketingové manažerky zemí východní Evropy pro IT společnost Veeam Software nebo řídila marketing Geetoo. V letech 2016 až 2018 byla ředitelkou a spolumajitelkou soutěže Česká Miss.

 

.

Speakers Technology in Finance

Pavel Horák (Sales unit manager, idGuard)

Pavel Horák začal působit ve společnosti Unicorn v roce 2017 v roli projektového manažera. Celkem má za sebou více než deset let zkušeností s řízením projektů. V roce 2020 se rozhodl pro změnu a získané zkušenosti nyní zúročuje v roli sales unit managera, ve které je zodpovědný za produkt pro online ověřování identity – idGuard, za jeho uvedení na český trh a zároveň za expanzi na zahraniční trhy.

Alan Pock (CEO, Investown.cz)

Alan je co-founder a CEO jednoho z nejrychleji rostoucích startupů v Čechách Investown.cz. V minulosti vybudoval druhý největší finanční server na hypotéky v ČR s objemem poptávek přes miliardu korun měsíčně, který poté úspěšně prodal. Posledních 5 let byl CEO v technologickém projektu Gettick, do kterého investovali 3 fondy, a který je nyní ve fázi prodeje. Aktivně funguje jako mentor pro nadějné technologické startupy s definováním jejich business modelu a následnou přípravou pro získání investorů. Hodnota těchto firem letos překročila 440 milionů korun. Během současné krize se angažoval jako mentor v programu Hack the crisis.

Dominik Stroukal (ekonom, Roger)

Dominik je hlavní ekonom Rogera. Vedle analytické práce má na starosti rozvoj Rogera do dalších oblastí, které teprve na svou fintechovou revoluci čekají. V současnosti vyučuje na VŠ CEVRO institut a vydal několik populárně naučných knih. Dříve působil jako hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a stejnou roli později zastával i v bance.

 

 

Karin Fuentesová (founder, Digitoo)

Karin pracovala v oblasti účetnictví 13 let, z toho 7 let jako vedoucí týmu pro mezinárodní společnosti, kde vedla několikačlenný tým. Poslední roky se začala zajímat o digitalizaci, automatizaci a robotizaci účetních procesů, aby ulevila svému týmu od rutinních záležitostí. To ji dovedlo až na pozici Chief of AI Dataset ve společnosti Rossum, kde nastavila metodiku učení neuronové sítě a proces učení. V roce 2019 založila Karin svůj vlastní startup Digitoo, kde její tým digitalizuje celý účetní proces pomocí vlastních AI nástrojů. Digitoo chce mít velký dopad na dnešní podobu účetnictví a proto se zaměřuje na vývoj aplikace pro malé a střední podniky, které tvoří 98 % trhu.
.

Radim Krejčí (founder, Portu)

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a za dobu své profesní kariéry působil v mnoha společnostech zaměřených na finance, jakou jsou Patria, Roklen Fin a Fundlift. V současnosti působí jako vedoucí pro retailové a digitální operace ve WOOD & Company a v rámci této pozice založil Portu – první robo-advisory investiční platformu v České republice. Disponuje unikátní kombinací zkušeností z oblastí bankovnictví, financí, kapitálových trhů, obchodů a online médií. Má rozsáhlé znalosti v IT a řízení projektů. Mezi zájmy, na které se specializuje patří FinTech, PSD2, správa provozního cashflow, finanční plánování a makroekonomie.
.

Jan Sechovec (VP of Product, Revolgy)

Jan Sechovec je VP of Product v Revolgy, evropské IT firmě s českými kořeny, která pomáhá zákazníkům využívat cloud ke zjednodušení jejich práce s technologiemi. Honza je unikátním ztělesněním technologického hackera a kreativního inovátora. Má více jak 20 let zkušeností v nadnárodních korporacích a startupech v oblasti IT a inovací. V Revolgy se soustředí především na FinOps a Gaming. V minulosti působil mnoho let v České spořitelně, kde se věnoval Open Bankingu, API a například projektu Apinauti. Je to fanoušek Cloud Serverless, Deep Learning, Homomorphic encryption a autonomních závodních aut.

Keynote

Juraj Forgacs (Founder s CEO, Fumbi Network)

Juraj je zakladatelem a CEO Fumbi Network, start-upu přinášejícího jednoduché a bezpečné investování do kryptoměn pro širokou veřejnost. Juraj vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na Ekonomické univerzitě v Bratislavě, roky pracoval jako finanční analytik, ekonom a finanční manažer pro mezinárodní společnosti. Při této práci získal hluboké znalosti ze světa financí a podnikání. V kombinaci s jeho vášní pro nové technologie je Juraj neustále na stopě novým přístupům a inovacím.
Juraj se také dlouhodobě věnuje vzdělávání o kryptoměnách a investování, pravidelně přednáší v rámci oborových eventů a konferencí.

Moderator: Digital currencies – The future of money

Dominik Stroukal (ekonom, Roger)

Dominik je hlavní ekonom Rogera. Vedle analytické práce má na starosti rozvoj Rogera do dalších oblastí, které teprve na svou fintechovou revoluci čekají. V současnosti vyučuje na VŠ CEVRO institut a vydal několik populárně naučných knih. Dříve působil jako hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a stejnou roli později zastával i v bance.

 

Speakers Digital currencies – The future of money

David Stancel (CTO, Fumbi Network)

David studied Economics at Masaryk University in the Czech Republic and did his Master of Science in Digital Currencies at the University of Nicosia in Cyprus. He co-founded Blockchain Slovakia – an NGO focused on education, research, and policy advocacy in the area of cryptocurrencies and blockchain technology. David also lectures courses on cryptocurrencies at the Slovak University of Technology and the University of Economics in Bratislava, and he regularly speaks about cryptocurrencies on conferences, seminars, forums, universities, etc. He has been consulting multiple crypto-related startups and initiatives all over Europe, and currently serves as CTO at Fumbi Network. He writes regularly about the development of the crypto world in his newsletter – CoinStory.tech

Josef Tetek (Brand ambassador, Trezor)

Josef is a passionate bitcoiner with a background in Austrian economics and political philosophy. Josef is the author of two books – Bitcoin: Separation of Money and State, and Enemies of State, Friends of Liberty (both in Czech). Josef works as a brand ambassador for Trezor, the leading hardware wallet.

 

 

Lukáš Kovanda (Chief Economist, Trinity Bank)

Lukáš Kovanda, Ph.D., is a Czech economist and author focusing on economic literature, and is Chief Economist at Trinity Bank. He is a member of National Economic Council of the Government, an advisory body to the government dealing with economic measures and impacts of the COVID-19 disease. He also collaborates with the United Nations (UNDP) as a Senior Socio-Economic Analyst. He is a Department of Economics lecturer at the University of Economics in Prague and is a member of the Scientific Board of the Czech Banking Association. He has published two collections of interviews with Nobel laureates and other prominent economists. He has written two behavioral economics books which were published in Czech and Slovak. 

Kristian Csepcsar (CMO, Braiins | Slush Pool)

Kristian is CMO at Braiins – a Czech based company leading the global Bitcoin mining industry. Developing cutting-edge software for miners (from ASIC firmware and farm management applications to the world’s first mining pool). Kristian graduated from the University of Economics in Applied Informatics and subsequently worked at KPMG in the IT Advisory. A moderately toxic bitcoin maximalist.

 

 

Matěj Švancer (CEO, Tweetoshi)

Matěj is popularizer of Bitcoin. He explains the crypto currency in easily understandable way. He is author of the second largest Czech-Slovak Crypto channel on Youtube. Coofounder of Tweetoshi, startup integrating Bitcoin to the social media.

Keynote

Martin Stránský (CEO, world BTC business, SE)

Martin Stránský je investor a inovátor. V roce 2014 založil společnosti world BTC business, SE. Věří, že “Virtuální měny jsou a budou”. Nejzajímavější je na virtuálních měnách to, že riziko spojené s nimi začíná od nuly a končí v nekonečnu. Proto se rozhodl vytvořit rozsáhlou nabídku služeb a co nejširší obchodní síť.

Keynote

Andrej Hano (Co-Founder, Tatrym)

Andrej was Management consultant to the board of E.ON SE (largest utility in Germany and among top 5 in Europe. Based in  Germany. Strategy consultant at a boutique consultancy in London (projects in energy, IT, finance in the UK, Germany, the Netherlands, and the Czech Republic). Co-founder and CEO of an education startup in Bratislava.

Interested in any other events?

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.