fbpx

Female Leaders: Self Education (CZ)

Event description

In the digital age, it’s clear that self-education is far easier than ever before. Much of this is driven by access to around-the-clock news and a host of different websites providing a constant stream of information.

Everyone is very welcome to the next Startup Disrupt Virtual Event powered by Grow with Google and LXVI! At Female Leaders events, we are proudly recognizing the accomplishments of successful women leaders all over the world. These women are founders, venture capitalists, engineers, executives and more, who represent our community.

This event is brought to you with the kind support of #Holkyzmarketingu, CzechInvest, Growth with Google, LXVI, HubHub, Magenta Experience Centre, Dermacol, Nation 1 VC and others.

Do not worry. We care about Your safety and respect all the valid government restrictions due to Covid 19 pandemic situation.

Event will be held in Czech language.

12.10 inc. VATRead more

🕖 Agenda

6.30 pm – 7.00 pm CET – Registration & Networking

7.00 pm – 7.05 pm CET – Welcome Speech & Venue introduction

7.05 pm – 8.00 pm CET – Panel discussion & QA
8.00 pm – 8.30 pm CET – Pitch Night with Startups

8.30 pm – 9.30 pm CET – Networking, Snacks & Drinks

Moderator:

Alžběta Králová (Zakladatelka a Managing Partner firmy IPM Consulting, s.r.o. a zakladatelka a politická konzultantka Institutu politického marketingu a zakladatelka a ředitelka Ženského byznysu.)

Své zkušenosti sbírala na vítězných kampaních v zahraničí, především ve Spojených státech amerických a ve Francii. Trendy a nástroje z vedení kampaní přenáší a adaptuje do českého prostředí, kde přispívá k jejich profesionalizaci. Za svoji práci získala čtyři profesní ocenění v České ceně za PR a v soutěži Young Lions. Zaměřuje se na rozvíjení politického marketingu,, konzistentní budování brandu, ale také edukaci veřejnosti. Je absolventkou prestižního programu americké vlády – International Visitor Leadership Program (IVLP) a místopředsedkyní Českého klubu absolventů IVLP. V IPM vede také české i zahraniční stážové programy, poskytuje odborné komentáře médiím a podporuje aktivní občanskou společnost. Jejím dlouhodobým cílem je motivovat a pomáhat ženám, aby se aktivně ucházely o volené pozice.

Speakers:

Petra Končelíková (zakladatelka a partnerka, Nation 1)

Petra podniká již dvacet let v široké škále odvětví. Má dlouholeté zkušenosti ze světa startupů, edukativních programů pro podnikatele i krizového managementu. Petra je zakladatelkou a partnerkou ve venture kapitálovém fondu Nation 1, ve kterém má mimo jiné na starosti pre-seed investice v akcelerační fázi startupů. Její hlavní doménou je prodej, investiční a obchodní strategie a osobnostní růst zakladatelů.

Petra Fundová (CEO, Burda International CZ)

Petra Fundová v roce 2006 stala generální ředitelkou Burda International CZ. Pod jejím vedením mediální dům Burda úspěšně rozvíjí portfolio respektovaných mezinárodních i českých značek, které se staly leadery v jednotlivých oblastech, především v lifestylovém segmentu. Kolem vlajkových brandů jako jsou ELLE, Marianne nebo Apetit tak postupně vyrostly ucelené ekosystémy online i offline aktivit. Ve své práci klade Petra Fundová především důraz na doručení prémiového obsahu nejvyšší kvality pro všechny jednotlivé cílové skupiny, a to pro oba segmenty B2C i B2B.

 

.

Beáta Vörösová (Ředitelka Odboru startupů v agentuře CzechInvest)

Beáta je opravdovým startup nadšencem. Svou práci považuje za inspiraci a výzvu, kde hledá tu nejrychlejší cestu, jak startupům pomoci k jejich růstu. Inspirují a motivují ji startupy ze širokého spektra oborů, od těch s high-tech tematikou až po startupy se sociálními dopady. Svou mysl nechává otevřenou všem nápadům a aktuálně je nadšená do technologií strojového učení.

 

.

Kamila Paličková (founder, Redline expedition)

Kamila spoluzaložila finančně poradenskou společnost F&P Consulting a.s., kterou před dvěma lety opustila, aby se věnovala své vášni. Založila projekt eko cestování, které přispívá k ochraně ohrožených druhů zvířat po celém světě, s názvem Redline expedition. Je ambasadorka BPW ČR v United Nation Women. Točí úspěšný podcast, píše, pořádá semináře. Věří, že jen zdraví a šťastní lidé tvoří zdravý a šťastný svět.

 

.

Olga Řehořková (Ředitelka oddělení auditu, PWC)

Posledních 18 let strávila Olga v PwC. V současné době zastává pozici ředitelky v oddělení auditu a zaměřuje se na řízení auditních, účetně poradenských týmu a projektů pro mezinárodní i lokální společnosti. Její specializací jsou sektory InfoCom and Energetika a Real Estate.  

 

.

Interested in any other events?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.